O mnie

Renata o mnie

Witaj!

Mam na imię Renata i miło mi, że chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o mojej pracy.
Zależy mi na tym, aby pokazać Ci jak ogromną wartość ma praca nad sobą, prowadzona z kimś kto nie ocenia i nie krytykuje, a mocno wspiera i motywuje do działania.

Moja obecna droga zawodowa związana jest z bezpośrednią pracą z ludźmi, z motywowaniem, inspirowaniem i wspieraniem ich w dążeniu do celu. Podczas pracy dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i przede wszystkim pozytywną energią.

Jestem coachem z międzynarodową akredytacją Professional Certified Coach ICF (PCC ICF), dyplomowanym Trenerem Biznesu oraz Masterem Reiss Motivation Profile (RMP) i Reiss School Motivation Profile (RSMP).  Ukończyłam podyplomowe studia z psychologii motywacji i jestem aktywnie działającym praktykiem. Posiadam także wieloletnie doświadczenie biznesowe w zarządzaniu projektami szkoleniowymi, marketingowymi i komunikacyjnymi.

Wierzę, że wszyscy chcemy żyć z myślą, iż nie odkładamy naszego życia, pasji i marzeń na później. Często jednak brakuje nam sił, chęci lub wsparcia, aby coś zmienić albo odwagi by zmierzyć się z samym sobą.

Jako Life&Business Coach prowadzę indywidualne i grupowe sesje coachingowe. Pracuję z dojrzałymi osobami, które chcą na nowo poukładać swoją codzienną rzeczywistość, odzyskać wewnętrzną siłę i motywację do działania.

Jako Trener Biznesu prowadzę szkolenia i warsztaty rozwojowe dla kadry zarządzającej. Wspieram menadżerów i liderów w lepszym zarządzaniu zespołami,  w efektywnej komunikacji i skutecznej motywacji własnej oraz swojego zespołu.

Dbaj o to, aby tego co ważne nie odkładać na później. Zajmując się drobiazgami może nie starczyć Ci czasu na to, co najważniejsze.

Kontakt z drugim człowiekiem od zawsze był wpisany w moje życie zawodowe. Przez ponad 20 lat pracy w obszarach sprzedaży, obsługi klienta i marketingu  wiele się nauczyłam. Jednak kilka lat temu doszłam do wniosku, że mam znacznie więcej do zaoferowania niż to, co na co dzień wykorzystuję w swojej codziennej pracy Project Menagera. Postanowiłam więc to zmienić.

I zrobiłam to! Zaufałam swojej intuicji i zaczęłam za nią uważnie podążać.

Moja nowa droga zawodowa była trochę wyboista, czasem kręta, ale za to niezwykle pasjonująca. I przede wszystkim MOJA. Zgłębiałam wiedzę z obszaru psychologii i motywacji człowieka oraz relacji międzyludzkich i coachingu. Nabywałam nowe i doskonaliłam stare umiejętności.

Dzięki temu dużo się nauczyłam, wiele doświadczyłam, a przede wszystkim nabrałam wiele pokory i szacunku dla drugiego człowieka. To wszystko stanowi teraz dla mnie mocny fundament do tego, aby pomagać i wspierać innych.

Widzę sens w tym co robię i dzięki temu pracuję z ogromną pasją, energią, zaangażowaniem.

Chcesz ze mną pracować? Zapraszam Cię do kontaktu.

Renata o mnie

Certyfikaty i dyplomy

Renata Bobińska_akredytacja Professional Certified Coach ICF
Renata Bobińska_akredytacja Associate Certified Coach ICF
Renata Bobińska_członek International Coach Federation
Renata Bobińska_certyfiakt Studia Zawodowe Coachingu ACSTH
Renata Bobińska_certyfiakt Studia Zaawansowane Coachingu ACTP
Renata Bobińska_certyfiakt trenera biznesu
Renata Bobińska_świadectwo ukończenia studiów podyplomowych SWPS