O mnie

Renata o mnie

Witaj!

Miło mi, że chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o mojej pracy. Zależy mi na tym, aby pokazać Ci, jak ogromną wartość ma praca nad sobą, prowadzona w sposób coachingowy, z kimś kto nie ocenia i nie krytykuje, a mocno wspiera i motywuje do działania.

Nazywam się Renata Bobińska i pracuję z dojrzałymi osobami, które chcą odnaleźć wewnętrzną siłę i motywację do działania po to, aby skutecznie realizować swoje cele.

Jestem coachem z międzynarodową akredytacją Professional Certified Coach ICF (PCC ICF), dyplomowanym Trenerem Biznesu oraz Masterem Reiss Motivation Profile (RMP) i Reiss School Motivation Profile (RSMP). Posiadam też wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami szkoleniowymi, marketingowymi i komunikacyjnymi.

Nie mów, że nie masz czasu. Masz. Każdego dnia dostajesz przecież nowe 24 godziny.
Pytanie tylko, na co je wydajesz?
Renata Bobińska

Kilka lat temu doszłam do wniosku, że moja codzienna rzeczywistość przestała mi już odpowiadać. Postanowiłam więc to zmienić. I zrobiłam to! Zaufałam swojej intuicji i zaczęłam za nią uważnie podążać. Moja nowa droga była trochę wyboista, czasem kręta, ale za to niezwykle pasjonująca. I przede wszystkim MOJA. Zgłębiałam wiedzę z obszaru psychologii i motywacji człowieka oraz relacji międzyludzkich i coachingu. Nabywałam nowe i doskonaliłam stare umiejętności.

Dzięki temu dużo się nauczyłam, wiele doświadczyłam, ale przede wszystkim nabrałam wiele pokory i szacunku dla drugiego człowieka. To wszystko stanowi teraz dla mnie mocny fundament do tego, aby wspierać innych. Lubię widzieć sens w tym, co robię i dzięki temu pracuję z pasją i zaangażowaniem. Podczas pracy dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz pozytywną energią.

Moja droga zawodowa związana jest z bezpośrednią pracą z ludźmi, z motywowaniem, inspirowaniem i wspieraniem innych w dążeniu do celu.
Wierzę, że wszyscy chcemy żyć z myślą, iż nie odkładamy naszego życia, pasji i marzeń na później. Często jednak brakuje nam sił, chęci lub wsparcia, aby coś zmienić albo odwagi by zmierzyć się z samym sobą.

I właśnie w tym mogę Tobie pomóc jako profesjonalny coach. Zapraszam Cię do kontaktu.

Dbaj o to, aby tego co ważne nie odkładać na później. Zajmując się drobiazgami może nie starczyć Ci czasu na to, co najważniejsze.
Renata Bobińska

Certyfikaty i dyplomy

Renata Bobińska_akredytacja Professional Certified Coach ICF
Renata Bobińska_akredytacja Associate Certified Coach ICF
Renata Bobińska_członek International Coach Federation
Renata Bobińska_certyfiakt trenera biznesu
Renata Bobińska_certyfiakt Studia Zaawansowane Coachingu ACTP
Renata Bobińska_certyfiakt Studia Zawodowe Coachingu ACSTH
Renata Bobińska_świadectwo ukończenia studiów podyplomowych SWPS
Renata Bobińska_certyfikat Reiss Motivation Profile Master (RMP)
Renata Bobińska_certyfikat Reiss School Motivation Profile Master (RSMP)