O mnie

Mam na imię Renata i robię to, co naprawdę lubię.
Moja obecna droga zawodowa związana jest z bezpośrednią pracą z ludźmi, z motywowaniem, inspirowaniem i wspieraniem ich w dążeniu do celu. Podczas pracy dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz pozytywną energią.

Wierzę, że wszyscy chcemy żyć z myślą, iż nie odkładamy naszego życia, pasji i marzeń na później. Często jednak brakuje nam sił, chęci lub wsparcia, aby coś zmienić albo odwagi by zmierzyć się z samym sobą.

Jestem coachem z międzynarodową akredytacją Professional Certified Coach ICF (PCC ICF), dyplomowanym Trenerem Biznesu oraz Masterem Reiss Motivation Profile (RMP) i Reiss School Motivation Profile (RSMP).  Ukończyłam podyplomowe studia z psychologii motywacji i jestem aktywnie działającym praktykiem. Posiadam doświadczenie biznesowe w zarządzaniu projektami szkoleniowymi, marketingowymi i komunikacyjnymi, które przez lata zdobywałam  w jednej z największych polskich korporacji.

To wszytko stanowi dla mnie bardzo mocny fundament do pracy z drugim człowiekiem. Widzę ogromny sens w tym, co robię i dzięki temu pracuję z ogromną pasją, energią, zaangażowaniem. Pomogłam już wielu osobom odzyskać wewnętrzną siłę i motywację do działania.

Chcesz ze mną pracować? Zapraszam Cię do kontaktu.

Renata o mnie

Certyfikaty i dyplomy

Renata Bobińska_akredytacja Professional Certified Coach ICF
Renata Bobińska_akredytacja Associate Certified Coach ICF
Renata Bobińska_członek International Coach Federation
Renata Bobińska_certyfiakt Studia Zawodowe Coachingu ACSTH
Renata Bobińska_certyfiakt Studia Zaawansowane Coachingu ACTP
Renata Bobińska_certyfiakt trenera biznesu
Renata Bobińska_świadectwo ukończenia studiów podyplomowych SWPS

Opinie