O mnie

Moja nowa droga zawodowa związana jest z bezpośrednią pracą z ludźmi, z motywowaniem, inspirowaniem i wspieraniem ich w dążeniu do celu. Podczas swojej pracy dzielę się wiedzą, doświadczeniem i przede wszystkim dobrą energią.

Jestem coachem z międzynarodową akredytacją Professional Certified Coach ICF (PCC ICF), dyplomowanym Trenerem Biznesu oraz Masterem Reiss Motivation Profile (RMP) i Reiss School Motivation Profile (RSMP).  Ukończyłam podyplomowe studia z psychologii motywacji i jestem aktywnie działającym praktykiem. Posiadam wieloletnie doświadczenie biznesowe, które przez lata zdobywałam w jednej z największych polskich korporacji.

To wszytko czego się nauczyłam i doświadczyłam stanowi dla mnie bardzo mocny fundament do pracy z drugim człowiekiem. Widzę ogromny sens w tym, co robię. Dzięki temu pracuję z ogromną pasją, energią i zaangażowaniem.

Wierzę, że wszyscy chcemy żyć z myślą, iż nie odkładamy naszego życia, pasji i marzeń na później. Często jednak brakuje nam sił, chęci lub wsparcia, aby coś zmienić albo odwagi by zmierzyć się z samym sobą.

Pomogłam już wielu osobom odzyskać wewnętrzną siłę i motywację do działania. Chcesz sprawdzić, jak Tobie też mogę pomóc? Zapraszam do kontaktu.

Renata o mnie

Opinie

Super! Polecam wszystkim potrzebującym i zagubionym w życiowych rodzinnych problemach. Mogę tylko chwalić „pod niebiosa” wspaniałe predyspozycje i fachowość prowadzonych spotkań. Możliwość przeanalizowania i przepracowania „ciemnych sfer” własnego życia. Jednocześnie konsekwentna pomoc i dociekliwość w realizacji.

Na spotkania uczęszczałam z ogromną radością i satysfakcją! Pracowałam nad sobą i relacjami z dzieckiem. Pomoc właściwej osoby, profesjonalne podejście do problemów pomoże i ułatwi życie.

Profesjonalne podejście do problemów Maria Kacprzak-Rawa

Gorąco polecam udział w zajęciach coachingowych prowadzonych przez Renatę Bobińską.
Ja rozpoczęłam je niespełna rok temu i przez ten czas w moim życiu nastąpiły ogromne zmiany. Marzenia sprzed lat nabrały konkretnych kształtów i stały się rzeczywistością.

Moja mentorka z ogromnym wyczuciem i profesjonalizmem pracowała ze mną nad zbudowaniem mojego poczucia własnej wartości i motywacją do działania. Efekt jest taki, że teraz potrafię zawalczyć o siebie w różnych sytuacjach, bo znam własne potrzeby. Umiem bronić tego, co dla mnie ważne.

A konkrety? Zaczęłam pisać. Pierwsze publikacje mam już za sobą. To, co robię, daje mi ogromną satysfakcję, poczucie spełnienia i napęd do podejmowania kolejnych działań. Czasem myślę, co by było, gdybym nie podjęła tego wyzwania… Na pewno frustracja i poczucie przegranej.

Dlatego warto zrobić ten pierwszy krok, by taka cudowna podróż była możliwa. Warto zaufać i dać się poprowadzić Renacie, osobie niezwykle profesjonalnej i pełnej pasji.

Marzenia nabrały konkretnych kształtów Beata Sołtykiewicz

Rozmowy z Renatą otworzyły mi oczy. Numer jeden to ja – myślenie. Moje własne.
Nie to, co ktoś powie, albo pomyśli. Cóż za ulga. Patrzę w lustro i się uśmiecham do siebie.

Jestem po 60-tce i przewracam swoje życie. Nawet nie myślałam, że dam radę. Zakończyłam ponad 20 letni związek, bo duszę się w nim, depczę w miejscu i powoli tonę. A ja tego nie chcę.

Ruszam do przodu z radością. Na pewno dam radę, bo dostałam dużo mądrych rad i wskazówek na nowe życie. I widzę, że to się sprawdza. Trzeba tylko chcieć. Dziękuję.

Teraz patrzę w lustro i uśmiecham się do siebie Janina Karczmarczyk

Polecam spotkanie z Renatą.
Już chwila rozmowy z nią sprawiła, że nabrałam wiary w siebie i swoje umiejętności. Tym bardziej, że Renata umiejętnie prowadzi człowieka do swoich zasobów, poddaje pomysły i narzędzia.

To były wspaniałe spotkania. Dziękuję!

Nabrałam wiary w siebie i swoje umiejętności Monika Podkowińska

Dzięki naszym spotkaniom ze sfrustrowanej, zacofanej (kierowałam się stereotypami wychowania z domu rodzinnego), stałam się bardziej pewna siebie. Uważałam, że do niczego nie mam prawa, nie jestem ważna, nic mi się od życia nie należy, że inni mają rację nie ja. Nie walczyłam o swoje zdanie.

Nagle okazało się, że jestem JA-ważna, spokojna, wyluzowana, nieużalająca się nad swoim życiem tylko czerpiąca całym sercem jego pozytywne aspekty. Mimo, że są kłopoty, problemy – takie codzienne, ale podejście do nich i rozwiązywanie – dzięki naszym spotkaniom było inne – lżejsze.

Nauczyłam się, jak być asertywną, wyznaczać granice, zasady i co najważniejsze – być konsekwentną w realizacji tych norm. Moje poczucie własnej wartości w skali 1-10 wzrosło z -2 do 8.

Jestem dumna z siebie, ale nie osiągnęła bym tego wszystkiego, gdyby Renata nie otworzyła mi oczu i nie wyczyściła umysłu ze złych nawyków. Mam jeszcze dużo do zrobienia, ale rozwijam się…
Dziękuję z całego serca…

Nauczyłam się być asertywną i konsekwentną Renata Kozieł

Super! Polecam wszystkim potrzebującym i zagubionym w życiowych rodzinnych problemach.
Mogę tylko chwalić „pod niebiosa” wspaniałe predyspozycje i fachowość prowadzonych spotkań. Możliwość przeanalizowania i przepracowania „ciemnych sfer” własnego życia. Jednocześnie konsekwentna pomoc i dociekliwość w realizacji.

Na spotkania uczęszczałam z ogromną radością i satysfakcją! Pracowałam nad sobą i relacjami z dzieckiem. Pomoc właściwej osoby, profesjonalne podejście do problemów pomoże i ułatwi życie.

Profesjonalne podejście do problemów Maria Kacprzak-Rawa

Polecam takie sesje innym osobom, gdyż wynika z nich wiele dobrego. Dają poczucie większego zrozumienia zachowań dzieci. Pozwalają na poprawę kontaktów i lepsze stosunki w rodzinie. Bardzo przydatne i spędzone w miłej atmosferze.

Bardzo przydatne i spędzone w miłej atmosferze Dorota Sójka

Renata jest bardzo zaangażowana i przyjacielska we współpracy. W wyniku tych spotkań jeszcze lepiej mogę analizować swoje myśli, działania i różne sytuacje. Stałam się pewniejsza w samoocenie. Okazało się, że mogę zdobytą podczas sesji wiedzę użyć w swoim życiu. Potrzebuję tylko więcej śmiałości i stanowczości.

Stałam się pewniejsza siebie Yuliya Bahdzevich

„Trener posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie omawianych tematów.”

„Zdecydowanie i konsekwentnie dążyła do przekazania wiedzy.”

„Właściwie reagowała na grupę i zgłaszane problemy.”

szkolenie „Motywacja i automotywacja – skuteczne wyznaczanie celów” opinie uczestników szkolenia

„Trener posiada wybitną wiedzę i doświadczenie w omawianym zakresie.”

„Szkolenie bardzo potrzebne na stanowiskach kierowniczych. Omawiane elementy zachowań czy sposobu przeprowadzenia rozmów oraz egzekwowanie zadań mogą pozwolić na szybsze osiągniecie zamierzonych celów.”

„Osoba bardzo kulturalna, z ogromną wiedzą i poczuciem humoru. Profesjonalistka w 100%.”

szkolenie „Przywództwo, delegowanie zadań i egzekwowanie ich realizacji” opinie uczestników szkolenia

„Doskonałe przygotowanie merytoryczne trenera.”

„Tematy były przekazywane w sposób jasny i zrozumiały.
Trener przedstawiał przykłady wykorzystania omawianych tematów.”

szkolenie „Zarządzanie zespołem rozproszonym” opinie uczestników szkolenia

„Pani Renata bardzo ciekawie prowadziła szkolenie.
Umiała wciągnąć do dyskusji i posiadała ciekawe materiały dydaktyczne.”

„Bardzo dobra wiedza merytoryczna, wie o czym mówi.”

szkolenie „Motywowanie pracowników, inspirowanie i coaching w zarządzaniu” opinie uczestników szkolenia

„Trenerka posiada bardzo dużą wiedzę, co widać po reakcjach na wypowiedzi uczestników.”

„Sprawne moderowanie dyskusji i ciekawe wnioski.

„Umiejętność realizowania trudnego tematu z humorem i zaangażowaniem.”

„Miły, słuchający i stanowczy trener, nie prowadzący szkolenia w sposób nachalny i natarczywy. Reagujący na potrzeby grupy.”

 

szkolenie „Zarządzanie zespołem pracowniczym, budowanie efektywnego zespołu” opinie uczestników szkolenia

Certyfikaty i dyplomy

Renata Bobińska_akredytacja Professional Certified Coach ICF
Renata Bobińska_akredytacja Associate Certified Coach ICF
Renata Bobińska_członek International Coach Federation
Renata Bobińska_certyfiakt Studia Zawodowe Coachingu ACSTH
Renata Bobińska_certyfiakt Studia Zaawansowane Coachingu ACTP
Renata Bobińska_certyfiakt trenera biznesu
Renata Bobińska_świadectwo ukończenia studiów podyplomowych SWPS